SonMp3 İndir Albüm indir Son Çıkan Albümleri indir Güncel mp3
Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir B-261910-üye_ol

Mp3 Paylaşım Merkezi | Full Albüm Download | Mp3 indir

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez
Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir B-261910-üye_ol

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş|

Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Kullanıcı ismi
uploaderozkn
Site YöNetiCiSi
12
uploaderozkn
34
Profil bilgileri
Ruh Hali : 2
Oğlak
Rep Gücü : 52916
Rep Puanı : 5
İletişim
Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir Empty
MesajKonu: Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2015 2:10 pm

**
Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir 364e6a431763382

http://www.imdb.com/title/tt4508986/
http://www.sinemalar.com/film/231974/senden-bana-kalan

Vizyon Tarihi: 17 Nisan 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Romantik
Süre: 118 Dak.
Yönetmen : Abdullah Oğuz
Oyuncular : Wilma Elles , Neslihan Atagül , Ekin Koç , Doğa Konakoğlu , Sabri Özmener
Senaryo : Levent Kazak
Yapımcı : Abdullah Oğuz

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği sıcak bir aşk filmi olan yapımda başrolleri genç oyuncular Neslihan Atagül ve Ekin Koç paylaşıyor. ANS Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği projenin uyarlama senaryosu ise Levent Kazak'a ait. Veli Kuzlu'nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda ayrıca Gamze Pelin Gökçe, Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Wilma Elles ve Doğa Konakoğlu isimleri yer alıyor.

Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir.Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır.Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe'ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir. En büyük sürpriz ise beklenmedik bir anda hayatına giren Elif olacaktır.

Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir 3c1eb5431763383

Turbobit

http://turbobit.net/xg7ns7ass8p7.html
**

Senden Bana Kalan (2015) (WEBRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası